ua

Відгуки

ПЕРЕВІРЕНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС!

Нам завжди дуже приємно почути добрі слова від наших друзів і партнерів.Директор заводу Sunfloromash Віктор Петрушенко про Харківському підшипниковому заводі
Пацкевич С.С. - Заступник генерального директора ВАТ «МТЗ» з комерційних питань та матеріально-технічного забезпечення:


«Якість продукції Харківського підшипникового заводу відповідає всім вимогам Мінського тракторного заводу до підшипників. Рівень обслуговування Ваших співробітників і оперативність вирішення виникаючих питань дозволяють своєчасно здійснювати поставки підшипників ХАРП на конвеєра МТЗ, що дуже важливо для ритмічної роботи нашого підприємства. Єдина проблема в даний час, яка заважає в максимальному обсязі реалізувати співпрацю між нашими підприємствами - це досить високі ціни на підшипники АТ «ХАРП» в порівнянні з альтернативними постачальниками. Тому прошу приділити увагу Вашої ціновій політиці і переглянути ціни в бік зменшення. Сподіваюся на продовження нашої взаємовигідної співпраці! » Погромський А.В. - Начальник відділу комплектації ПАТ «НКМЗ»:


«Новокраматорський машинобудівний завод тривалий час є постійним партнером підшипникової продукції Харківського підшипникового заводу. Протягом всього часу проводилися своєчасні і якісні поставки підшипникова продукція ХАРП з наданням документів якості (паспортами). Так само приємно відзначити оперативну роботу менеджерів фірми. Сподіваємося на подальшу співпрацю! »Ахновскій В.В. - Директор ПП «ПРОМПІДШИПНИК»:


«ПРОМПІДШИПНИК тривалий час є дилером з реалізації підшипникової продукції Харківського підшипникового заводу. УПЕК ТРЕЙДИНГ, як офіційний дистриб'ютор, виконує весь комплекс робіт в повній відповідності з договором. Обробка заявок здійснюється своєчасно і оперативно. Підшипникова продукція поставляється у відповідності до сертифікату якості і з урахуванням збереження упаковки. З менеджерами УПЕК ТРЕЙДИНГ йде двостороння робота по виявленню дефіциту і заміні гостродефіцитної номенклатури.
Чи можемо охарактеризувати УПЕК ТРЕЙДИНГ як надійного партнера по бізнесу, що відповідає за своїми зобов'язаннями. За час нашої спільної роботи команда УПЕК ТРЕЙДИНГ проявила гнучкість і оперативність вирішення виникаючих питань. Висловлюємо надію на подальше продовження успішної співпраці! »Манев Венцислав - Генеральний директор ООД ДОБІКАР:


«Більше 15 років ДОБІКАР працює з Харківським підшипниковий завод без проблем і в відмінному взаєморозуміння з представниками заводу. Мої побажання, що б це тривало й в майбутньому. »Богдан Тімофейчук директор агрофірми «Богдан і Ко»:


«У мене в господарстві два дискатори« Дукат-4 »і системний носій« Талер ». Відпрацювали вже 5 сезонів і відмінно себе зарекомендували. Виконуємо ними всю роботу на полі, починаючи обробіток ґрунту відразу після збору зернових, потім лущення стерні та інші операції. Дискатори «Дукат-4» показують велику робочу швидкість - близько 16 км / ч. Вигідно відрізняються якісними пружинними стійками. Необслуговувані підшипникові вузли - взагалі незламні. Коли кажу, що 5 сезонів відпрацювали без додаткових мастил - мені не вірять. Я за вітчизняну техніку, тому що техніка Лозівського МАШИН нічим не відрізняється від того ж Lemken, а в деяких аспектах і краще працює, тому що створена спеціально для наших, українських, земель »Сергій Галицький начальник відділу постачання ТОВ НВП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ»:


«Продукція ХАРП - найкраще поєднання ціни та якості від нашого, вітчизняного, виробника компонентів. Ми використовуємо продукцію ХАРП для комплектації грунтообробної і кормозбиральної техніки. Вперше віддали перевагу підшипників ХАРП в 2008 році і з тих пір кращих варіантів комплектуючих не шукаємо - в цьому немає необхідності ».Віктор Матвєєв начальник технічного відділу ТОВ НВП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ»:

«Сьогодні величезний вибір китайських підшипників різних видів, але до них немає довіри. Одна партія підшипників китайського виробництва - однієї якості, наступні поставки - зовсім іншого і найчастіше відрізняються не в кращу сторону. З підшипниками ХАРП ми отримуємо стабільність - впевнені як в якості продукції, так і в ресурсі підшипників, які протягом всього терміну служби здатні витримувати часом надмірні навантаження на сільгоспзнаряддя ».
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Офіс ТОВ УПЕК ТРЕЙДИНГ

Прес-служба
  • +38 (057) 766-02-95

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!
f2-01.png  you_tube-01.png  tweet-01.png  vk2-01.png in-01.png