ua

HARP AGRO UNIT

Готові підшипниковий РІШЕННЯ

HARP AGRO UNIT - маточинний підшипниковий, що не обслуговує (і при цьому повністю ремонтопридатний) вузол, оптимізований для використання в грунтообробної техніки.

Він створений спеціально для робіт в дуже жорстких умовах експлуатації: в агресивному середовищі, що включає пил, бруд, вологу, хімічно активні добрива та засоби захисту рослин; з інтенсивними комбінованими силовими впливами, що включають значні статичні навантаження, температурні деформації, ударні навантаження, випадкові перевантаження від перешкод.


HARP AGRO UNIT це:

- Збільшений експлуатаційний ресурс

- Наднадійна трирівнева захист підшипника

- Закритий підшипник, який не потребує додаткового змащування протягом усього життєвого циклу

- Можливість реставрації, в т.ч. з заміною підшипника без заміни корпусу в звичайній майстерні

- Швидкий монтаж і демонтаж (який максимально скорочує час простою техніки)

- Безвідмовна робота протягом тривалого терміну


Все це дозволяє збільшити ефективність сільгосптехніки на 150%, при цьому скорочуючи витрати на 30%, збільшує довговічність і гарантує тривалу якісну роботу вузла (успішно пройдені ресурсні випробування в реальних умовах експлуатації).


Produktu_brendu_big_1.jpg
 • +38 (057) 711-60-10
 • +38 (057) 710-11-46
 • +38 (057) 711-53-06
 • export@harp.ua
f2-01.png  you_tube-01.png  in-01.png
 • harp-agro-unit
 • harp-agro-unit
 • юнит3
 • харп-агро-юнит
 • юнит6
 • юнит2
 • юнит7
 • юнит5
 • юнит1

переваги ПіДШИПНИКОВиХ вУЗЛіВ HARP AGRO UNIT:
ПІДВИЩЕНИЙ РЕСУРС ЕКСПЛУАТАЦІЇ

юниты таблица.jpg

Підшипниковий вузол HARP AGRO UNIT забезпечує більше 5 років надійної і ефективної роботи на повну потужність і не вимагає пересмазиванія протягом усього життєвого циклу. Якісна система мастила дозволяє скоротити споживання мастильних матеріалів в силу унікальної конструкції ущільнень і запобігає їх «викид» в грунт під час експлуатації.

У ряді моделей HARP AGRO UNIT використовується один з кращих ступичні підшипників (6-256907АЕК12L19) з ресурсом експлуатації до 600 000 км!


НАДІЙНИЙ трирівневий захист

юниты в разрезе.jpg

Захист підшипника забезпечується на трьох рівнях:

1-й рівень - «Лабіринтовий відсікач» запобігає утворенню високого тиску грунту на ущільнення і забезпечує захист вузла від механічних пошкоджень.

2-й рівень - «Касетна ущільнення» захищає вузол від вологи і механічних забруднень із зовнішнього середовища.

3-й рівень - «ущільнення валу», вбудоване вже в самому підшипнику, особливо посилене для застосування в сільському господарстві.

Такий комплекс ущільнень забезпечує надійний захист від будь-якого типу забруднень: пилу, бруду, вологи, снігу, добрив, трави, каменів і ін.


НАДІЙНІСТЬ РОБОТИ

Зроблений з холодно розкатаних кілець, підшипник HARP AGRO UNIT має збільшену зносостійкість і надійність в роботі. Сам підшипник знаходиться в преднатягом, що забезпечує жорсткість всього вузла в цілому.


МАСИВНИЙ КОВАНИЙ КОРПУС

Особлива гарт стали, розроблена спеціально для підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT, значно збільшує його зносостійкість. А майстерність в поковках з підбором оснащення і технології під оптимальну укладання волокон металу, забезпечує високу міцність і стійкість підшипникового вузла, за будь-яких умовах експлуатації.


ПРОСТА АДАПТАЦІЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ НА БУДЬ-ЯКИЙ ґрунтообробних знарядь.

Монтаж підшипникового вузла HARP AGRO UNIT дуже простий. Його можна виконати і в польових умовах. Диск кріпиться до вузла кількома болтами. А висока якість стали фланця вузла зберігає різьблення навіть при багаторазовій заміні дисків.


МОЖЛИВІСТЬ МОБІЛЬНОГО РЕСТАВРАЦІЇ

Підшипник в вузлі HARP AGRO UNIT можливо замінити в будь-який необхідний час експлуатації без заміни корпусу. Після повного вироблення ресурсу можна замінити підшипник в звичайній майстерні, і вузол знову готовий до роботи.


юнитВАА_01.jpg
Применение

HARP AGRO UNIT применяется с дисками различных диаметров в широкой линейке почвообрабатывающей сельхозтехники: культиваторы и бороны, рыхлители и посевные комплексы и многое другое. Они полностью совместимы со всеми самыми распространенными линейками техники и могут использоваться как в отечественной, так и в импортной сельхозтехнике, представляя достойную альтернативу дорогостоящим узлам марок LEMKEN, SKF, FKL и др.

Дукат