ua

Обладнання

Сучасне виробництво підшипників і підшипникових вузлів вимагає дотримання високої розмірної точності виготовлених деталей з близькими до нуля відхиленнями в одній розмірної серії.


Розуміючи, що високоякісний продукт можна зробити лише завдяки використанню найсучаснішого обладнання, АТ «ХАРП» вкладає значні кошти в перманентне оновлення і модернізацію своїх виробничих потужностей, не забуваючи про підвищення кваліфікації основного персоналу.


HARP - ПЕРЕВІРЕНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС!
yabveikw 10.jpg
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!
f2-01.png  you_tube-01.png  tweet-01.png  vk2-01.png in-01.png

Використання найсучаснішого обладнання від світових лідерів машинобудування (Behringer, OKUMA, FAMAR, VERKON, GOODWAY, ELTERMA) вже сьогодні дозволило ХАРП сформувати один з найбільших в Україні парк верстатів з ЧПУ.

harp-equipment-01.JPG

harp-equipment-02.JPG

harp-equipment-03.jpg

Процес виробництва на заводі включає в себе ряд технологічних операцій, що супроводжуються використанням промислового обладнання:


- Нарізка заготовок з гарячекатаних, холоднотягнутих прутків і безшовних труб для виготовлення заготовок кілець кулькових і роликових підшипників здійснюється за допомогою стрічкових пилок НВР- 340 і дискових пилок НСS-130 Behringer (Німеччина).- Кування кілець для кулькових і роликових підшипників спресовуються на автоматичних лініях Л-324.21.100 (800 т. З.) І Л-324.32.100 (1500 т. З.) Виробництва заводу «Тяжпрессмаш» (Росія).- Відпал поковок кілець підшипників здійснюється на відпаловому агрегатах A / SP 1000 і A / SP 1200 фірми ELTERMA (Польща).- Токарну обробку кілець підшипників персонал заводу здійснює на автоматах і напівавтоматах з ЧПУ PAB-130 і PAB-160 (VERKON, Чехія) і GA2000 \ 300 (GOODWAY, Тайвань).

- Також на заводі проводиться тверде і сире точіння кілець роликових підшипників, що дозволяє виключити попереднє і напівчистове шліфування надалі і гарантує високу точність виготовляються кілець. Для цього ведеться токарна обробка на автоматах 2SP-35HG, 2SP-250 і LVT-300M з системою управління OSP-U100L (OKUMA, Японія), GS-200Ю GS-280 і GA-3300 (GOODWAY, Тайвань), а також TANDEM- 250 (FAMAR, Італія).

- Холодна розкочування зовнішніх і внутрішніх кілець кулькових і роликових підшипників проводиться на гуркотів верстатах URWA-100, URWA-250 (Profiroll, Німеччина).

- Термічна обробка зовнішніх і внутрішніх кілець кулькових підшипників виробляється на електричних конвеєрних печах SK3A 08.40 \ 3 і OKB-134, а роликових підшипників - на вакуумному устаткуванні для процесів термообробки фірми SECO / WARWICK THERMAL (США / Польща).

- Суперфінішна обробка всіх робочих поверхонь кулькових підшипників здійснюється на верстатах ЛЗ-261Ш і ЛЗ-279, підшипників роликового групи - на верстатах SZASL 50 * 500 (Mikrosa, Німеччина), шліфувальних верстатах з ЧПУ SCD-200 (NAGEL, Німеччина).

- Вихрострумовий контроль дефектів всієї продукції, що випускається проводиться на установках АСВК-Н, АСВК-В і АСВК-Р3, а параметри мікрогеометрії підшипників - на профілометри T & S Conturo Matic CV250 (Німеччина).

Узнать больше о нашем оборудовании: ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ ЦГШ.PDF ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ УШІП.PDF

 • харп авто
 • харп авто
 • харп авто
 • харп-агро
 • харп-агро
 • харп с к19
 • харп агро
 • харп агро
 • харп агро
 • харп агро
 • харп-агро
 • харп-агро