ua

Социальная ответственность

Люди - основний капітал підприємства, тому керівництво ХАРП прагне до формування згуртованої команди однодумців, розвитку кадрового потенціалу і створення гідних умов праці та відпочинку працівників.


Слова про високу соціальну відповідальність харповци трансформували в прості людські цінності - бути корисними суспільству, людям.


Завод активно реалізує проекти, спрямовані на підвищення ефективності та екологічності виробництва, охорону праці та проведення соціальних ініціатив.


Зберігати і примножувати багаторічні традиції ХАРП, піклуватися про нинішніх і колишніх співробітників та їх дітей допомагає Профспілковий комітет і Ветеранська організація «Патріот», а також Благодійний фонд «Патріоти».


Одним з документів, що регулюють трудові та соціально-правові взаємини на підприємстві, є колективний договір, який узгоджується і затверджується керівництвом, профкомом і представниками колективу. У кожному підрозділ є голови цехових комітетів, уповноважені представляти інтереси колег і взаємодіяти з адміністрацією.


Велика увага також приділяється формуванню єдиної інформаційної політики. Оперативна і достовірна інформація про найважливіші події підприємства публікується в корпоративному виданні «Наш УПЕК» і на сайті заводу.


ХАРП - БУТИ КОРИСНИМИ СУСПІЛЬСТВУ І ЛЮДЯМ
deti_500-330-01.jpg
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!
f2-01.png  you_tube-01.png  tweet-01.png  vk2-01.png in-01.png

champ_500-330-09.jpg

champ_500-330-11.jpg
СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ХАРП"

Ідея створення спортивного клубу «ХАРП» належить Почесному президенту АТ "У.П.Е.К." Анатолій Гіршфельд, який зі студентських років професійно займається настільним тенісом і виступає в рейтингових турнірах.


А. Гіршфельд: "Щоб молодь хотіла займатися настільним тенісом, її потрібно в цьому підтримувати. Тому в 2004 році на базі відділення з настільного тенісу Харківського обласного училища фізичної культури і спорту ми створили спортивний клуб« ХАРП ». Цей клуб сьогодні є одним з провідних в Україні з настільного тенісу ».


Команда СК «ХАРП» є постійним учасником і призером чемпіонату України серед команд суперліги з настільного тенісу.


До складу СК «ХАРП» входить кілька команд: жіноча збірна, яка виступає в суперлізі України; жіноча команда, яка виступає у Вищій лізі Чемпіонату України; чоловіча команда юніорів, яка виступає в першій лізі чемпіонату України (14-16 років).


Головою спортивного клубу є Леонід Сегал - неодноразовий чемпіон України та призер міжнародних змагань, переможець Чемпіонату світу 2006 року з настільного тенісу серед ветеранів.А. Гіршфельд, Почесний президент Індустріальної групи «УПЕК»:

«Спорт - це та сфера діяльності, яка допомагає людині розвиватися більш гармонійно. Адже це не тільки здоров'я, а й можливість більш легко переносити ті життєві труднощі, які ставить перед нами наш нелегкий час ».

Патриоты

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПАТРІОТИ»

На підприємстві функціонує Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд« Патріоти »(БО« ВБФ «Патріоти»), який був створений в 2011 році з ініціативи народного депутата України, почесного президента АТ «У.П.Е.К.» Анатолія Гіршфельда.

Фонд підтримує працівників заводу, які опинилися у важкій життєвій ситуації, сприяє харповцам, які відчувають гостру потребу в адресної матеріальної допомоги.

Завдяки злагодженій роботі та взаємодії всіх структурних підрозділів, організація оперативно реагує на проблеми заводчан. У кожному відділі і цеху обрані довірені особи та члени піклувальних рад - всього 52 людини. У складі Опікунської ради 9 осіб, голова ради - Таїсія Пляс.

Всі кошти благодійного фонду розподіляються за принципом самоврядування. За час роботи БФ «Патріоти» на ХАРП проведено понад 50 засідань, надано допомогу більш ніж 150 співробітникам підприємства, це робочі, службовці і інженерно-технічний персонал.


Ветеранская организация

ветеранських організацій

Клуб ветеранів ХАРП «Патріот» був створений в 1987 році. У 2017 році він відзначив своє 30-річчя і був визнаний кращою первинною організацією ветеранів в Індустріальному районі м Харкова, а також нагороджений Почесною грамотою Харківської обласної ради організації ветеранів України. Очолює Клуб Труніна Валентина Семенівна. Сьогодні «Патріот» налічує понад 300 осіб, серед них є ветерани війни та праці, діти війни.

Організація веде активне життя, щомісяця проходять збори, в яких періодично беруть участь керівники пенсійного фонду, центру соціального захисту, працівники районної ради ветеранів.

Крім того, ветерани відвідують заходи району та міста, присвячені історичним датам, беруть участь в панахидах, які організовує підприємство до 9 Травня і 23 серпня. Постійна бригада ветеранів круглий рік стежить за братською могилою, яка знаходиться поруч з ДК ХАРП.

Особливу турботу про ветеранів проявляє рідний завод. Щорічно ХАРП надає матеріальну підтримку на лікування та придбання медикаментів, виділяє кошти на поховання. Активісти і волонтери, а їх близько 16 осіб, відвідують пенсіонерів, які потребують особливого догляду. Колишнім працівникам також передплачують газети і не забувають привітати зі святами. А ще їх радують концертами, на яких виступають власні заводські таланти, творчі колективи ДК ХАРП і інші харківські артисти.


Забота о детях

ТУРБОТА ПРО ДІТЕЙ

Одне з пріоритетних напрямків корпоративної соціальної політики ХАРП - турбота про дітей своїх співробітників. Для підростаючого покоління реалізується спеціальний проект «Літо в країні УПЕК». Протягом 10 років проходить свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей.

На думку керівників Індустріальної групи, для дітей кращий спосіб познайомитися з підприємствами, на яких працюють їхні батьки, а також потрапити в казкову країну. У «Країні УПЕК» юних гостей зустрічають казкові герої, клоуни і акробати, добрі чарівники і феї.

Хлопці беруть участь в різних іграх, представлених, конкурсах і обов'язково отримують пам'ятні сувеніри. У програму часто включено відвідування Фельдман Екопарк.

Крім того, напередодні Нового року, діти заводчан отримують привітання та подарунки від профкому і керівництва ХАРП, а також відвідують новорічні вистави ДК «ХАРП».


СПАДКОЄМНІСТЬ ПОКОЛІНЬ

Наступність поколінь - мабуть, одна з кращих традицій ХАРП. Якщо скласти докупи роки роботи на заводі деяких сімей, то їх трудовий стаж перевищить століття, а для деяких він становить навіть більше трьохсот років.

Трудові династії ХАРП - одні з найбільших не тільки на підшипниковому заводі, а й в усьому Харкові. В даний час на підприємстві налічується понад 500 трудових династій. Керівництво заводу, профком і ІГ УПЕК намагаються підтримувати традиції трудових сімей машинобудівників.

Учебный центр

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Будучи соціально відповідальним підприємством, ХАРП, як один з найбільших роботодавців в сфері машинобудування, здійснює професійний розвиток кадрів, створюючи можливість для самореалізації та навчання співробітників.

На підприємстві діє Навчальний центр (УЦ) під керівництвом Юрія Дубровіна. В даний час навчання персоналу здійснюється в формі первинної підготовки, перепідготовки (другі професії) і підвищення кваліфікації робітників і службовців.

УЦ надає методичну допомогу, організовує і контролює виконання і проведення оцінки компетентності персоналу; аналізу потреби в навчанні; атестації персоналу, що виконує особливо відповідальні операції і спеціальні процеси, задіяного у виробництві автомобільних підшипників; навчання кадрів відповідно до Плану впровадження методів статистичного регулювання технологічних процесів виробництва железнодоророжних і кулькових підшипників.

Крім того, Навчальний центр проводить моніторинг рівня кваліфікації виробничих робітників на основних ділянках виробництва на відповідність розрядів вимогам технологічного процесу; навчання персоналу заводу за міжнародними стандартами ISO, IRIS і по піднаглядним професіями як в УЦ, так і в учебнокурсових комбінатах.

Щорічно різні види практики в УЦ проходять понад 100 студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Харківського національного університету радіоелектроніки, механічного та електромеханічного коледжів та інших вузів. УЦ веде роз'яснювальну роботу і допомагає в навчанні працівників заводу в навчальних закладах I-IV рівнів акредитації. Понад 50 працівників ХАРП навчаються у вищих навчальних закладах за заочною формою.


ЗАВОДСЬКА БІБЛІОТЕКА

У 1947 році розпочала роботу науково-технічна бібліотека заводу, яка залишається чинною і до цього дня. Сьогодні бібліотечний фонд налічує близько 190 000 книг з різної тематики, а також велика кількість унікальної патентної документації по підшипникової продукції.

Щорічно книжковий асортимент оновлюється і поповнюється, здійснюється підписка на періодичні видання з бухгалтерського обліку, податкового права та інших напрямках.

Завідує бібліотекою АТ «ХАРП» Лідія Антонівна Максименко


Чемпіонат ПРОФЕСІОНАЛІВ

Щорічно, починаючи з 2007 року, в цехах ХАРП проходить чемпіонат робітничих професій «Золоті руки УПЕК» за участю фахівців Індустріальної групи.

Свого часу проводилися масштабні відкриті змагання, в яких за звання кращих професіоналів змагалися представники 10 підприємств Харківщини.


Традиційно цей конкурс проходить напередодні професійного свята Дня машинобудівника України.


НА ГРОМАДСЬКІ ЗАХОДИ - ВСІМ КОЛЕКТИВОМ

Працівники ХАРП активно беруть участь в загальнокорпоративних суботниках. Цю давно забуту традицію відродила ІГ УПЕК ще в квітні 2007 року. Спільна праця сприяє неформальному спілкуванню і допомагає згуртувати колектив.

З приходом весни харповци облагороджують територію заводу, наводять порядок у приміщеннях підприємства, на прилеглих ділянках, біля Палацу культури і на братській могилі.

Заводчани також висаджують саджанці молодих дерев, а в 2016 році вони зі своїми сім'ями взяли участь в проекті по відновленню кедрової гаї в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького.


  • ДК-ХАРП
  • ДК-ХАРП
  • ДК-ХАРП
  • ДК-ХАРП
  • ДК-ХАРП
  • ДК-ХАРП

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СКАЧУВАННЯ
КАТАЛОГИ, БУКЛЕТИ, ЛИСТІВКИ, ПРЕЗЕНТАЦІЇ ТА ІНШІ МАТЕРІАЛИ

Ви можете знайти і завантажити в цьому розділі

Детальніше
ВИСТАВКИ І ЗАХОДИ
Участь компанії в галузевих виставках і інші події
Детальніше
Де купити
Адреси дилерів і офіційних представників

Знайдіть найближчого до вас дилера

Детальніше
НОВИНИ ХАРП
Чим живе і дихає завод

Актуальні прес-релізи і новини компанії

подробнее