ua

Про компанію

ПЕРЕВІРЕНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС!

Харківський підшипниковий завод HARP - один з найбільших виробників підшипникової продукції в Східній Європі і єдине в Україні підприємство, що випускає підшипники для залізничного транспорту. З січня 2000 р завод входить до Індустріальної групи УПЕК.

Площа займаної заводом території становить понад 45 га, персонал компанії складає близько 3 тис. Співробітників.

Асортимент продукції, що випускається включає більше 500 типів кулькових і циліндричних роликових підшипників зовнішнім діаметром від 30 до 400 мм під відомими торговими марками HARP, HARP AGRO і HARP AUTO. Технологічні лінії і обладнання Заводу дозволяють випускати до 30 млн. Підшипників щорічно.

КАТАЛОГ ТОВАРІВ HAPR

ХАРП - визнаний лідер в розробці і виробництві кулькових підшипників для підприємств сільськогосподарського машинобудування і один з провідних постачальників на підприємства транспортного машинобудування і залізничної галузі. Продукція компанії широко використовується в автомобільній і електротехнічної промисловості, а також в гірничо-металургійному комплексі.


У 2007р. до традиційних для заводу напрямками додалося виробництво горячештампованной і токарнообработанних напівфабрикатів і компонентів автомобільних, залізничних та індустріальних підшипників, а в 2015 р ХАРП відкрив нову для себе нішу - виробництво підшипникових вузлів під торговою маркою HARP AGRO UNIT, широко застосовуваних у вітчизняній та імпортної сільгосптехніки.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Розробка і постійне вдосконалення продуктів ХАРП забезпечується завдяки високому професіоналізму та величезному досвіду фахівців власних Інженерного центру Українське конструкторсько-технологічне бюро підшипникової промисловості (УКТБПП) і Об'єднаного інженерного центру УПЕК. УКТБПП - провідний в Україні центр розробки кулькових і роликових підшипників для широкого переліку галузей народного господарства і головна організація, що здійснює розробку державних стандартів і нормативної документації по підшипникової продукції в країні.

Висока якість продукції ХАРП підтверджується стабільно високим попитом з боку клієнтів на наші підшипникові рішення - підшипники і підшипникові вузли успішно експортуються в широкий перелік країн Європи, Африки та Близького Сходу, серед яких Болгарія, Латвія, Литва, Польща, Єгипет, Іран і т.д .

HARP - ПЕРЕВІРЕНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС!
harp-office.JPG
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Комерційний відділ:
  • +38 (050) 302-24-40
  • +38 (057) 711-60-10
  • +38 (057) 710-11-46
  • +38 (057) 711-53-06
  • export@harp.ua

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!
f2-01.png  you_tube-01.png  in-01.png
МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СКАЧУВАННЯ
КАТАЛОГИ, БУКЛЕТИ, ЛИСТІВКИ, ПРЕЗЕНТАЦІЇ ТА ІНШІ МАТЕРІАЛИ

Ви можете знайти і завантажити в цьому розділі

Детальніше
ВИСТАВКИ І ЗАХОДИ
Участь компанії в галузевих виставках і інші події
Детальніше
Де купити
Адреси дилерів і офіційних представників

Знайдіть найближчого до вас дилера

Детальніше
НОВИНИ ХАРП
Чим живе і дихає завод

Актуальні прес-релізи і новини компанії

подробнее