ua

Технології

ПЕРЕВІРЕНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС!

Продукція, що випускається на ХАРП продукція виготовляється на високопродуктивному вітчизняному та імпортному обладнанні з ЧПУ.


Потужності компанії включають в себе комплекс виробництв основного і допоміжного характеру: складальне виробництво кулькових і роликових підшипників, ковальсько-пресове, автоматно-токарне, інструментальне і шліфувально-складальне виробництва, виробництво холодної та гарячої штампування, комплекс спеціалізованих лабораторій і станцію випробування підшипників.

Технологии.jpg
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Комерційний відділ:
 • +38 (057) 711-60-10
 • +38 (057) 710-11-46
 • +38 (057) 711-53-06
 • export@harp.ua

Особливу увагу підприємство приділяє впровадженню найсучасніших технологій, які дозволяють підвищити надійність виробництва, скоротити витрати і поліпшити експлуатаційні показники випускаються підшипників.

harp-equipment-01.JPG

harp-equipment-02.JPG

завод
 • Ми використовуємо тільки вакуумовану сталь з оптимальними характеристиками і низьким вмістом кисню, що дозволяє забезпечити відмінні технічні характеристики нашої продукції. Для цього ми інвестували значні кошти в обладнання для механічної і термічної обробки робочих поверхонь підшипників.

  Найсучасніше контрольно-вимірювальне обладнання дозволяє нам ефективно контролювати виробничий процес, а разом з тим - і якість продукції, що випускається.

  Ми націлені на раціональне використання сировини і матеріалів при виробництві підшипників шляхом впровадження принципів самоконтролю на виробництві.

  Ми стежимо за своєчасністю оновлення морально зношеного обладнання на сучасне високоточне з ЧПУ, що дозволяють поряд зі збільшенням якості обробки заготовок підшипників збільшити енергоефективність виробничого процесу.


Висока якість і довговічність підшипників забезпечуються цілим комплексом заходів, що проводяться на заводі:

- Ми контролюємо і проводимо випробування всіх матеріалів, що надходять у виробництво - від хімікатів для охолоджуючих і миючих розчинів до металу і армаміда. При виявленні відхилень від вимог Стандартів матеріали у виробництво не допускаються.

- оскільки надійність роботи підшипників залежить від геометричної точності виготовлення всіх комплектуючих і якості термообробки деталей, ми використовуємо загартування в нейтральному середовищі і термообробку за допомогою струмів високої частоти. Це дозволяє нам значно поліпшити міцність і довговічність підшипників.

- застосування шліфувального обладнання, оснащеного приладами активного контролю і правлячим алмазним інструментом, дозволяє підтримувати високу точність виготовлених деталей підшипників.


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ОБЛАДНАННІ


Технологічна досконалість продукції ХАРП було б неможливо без потужного інженерного і конструкторського потенціалу власного Інженерного центру УКТБПП (Українське конструкторсько-технологічне бюро підшипникової промисловості) і Об'єднаного інженерного центру УПЕК.


ПРИЄДНУЙТЕСЬ!
f2-01.png  you_tube-01.png  tweet-01.png  vk2-01.png