ua

Переваги продукції ХАРП

ПоліпшенФ характеристики ПІДШИПНИКІВ HARP

1. Застосування ефективних ущільнень (в тому числі ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD).

2. Підвищена точність виготовлення робочих поверхонь деталей підшипників, за рахунок чого зменшено рівень шуму і вібрації.

3. Покращена вакуумована сталь для підшипників. Для кулькових підшипників HARP використовується тільки надчиста сталь зі зменшеною часткою вмісту кисню. Дана поліпшена сталь збільшує термін служби підшипника і скорочує втомні руйнування.

4. Оптимізований радіус доріжок кочення, що дозволяє збільшувати динамічну вантажопідйомність підшипників і, відповідно, їх довговічність.

5. Суперфінішна обробка поверхні. Кулькові підшипники HARP проходять суперфінішне обробку всіх робочих поверхонь, що зменшує нагрів підшипників, покращує шумові і віброакустичні характеристики, збільшує їх довговічність.

6. Кулька підвищеного ступеня точності.

У підшипниках HARP застосовуються кульки підвищеного ступеня точності (5-16 ст. Точності) для забезпечення шумових і віброакустичних характеристик, збільшення довговічності.

7. Ролик з модифікованим контактом. У роликових підшипниках HARP застосовується ролик з модифікованим контактом, що покращує експлуатаційні характеристики підшипників.

8. Оптимізований сепаратор. Застосування в підшипниках масивних поліамідних і латунних сепараторів дозволяє мінімізувати рівень шуму і вібрації, збільшувати швидкісні характеристики підшипників.

9. Застосовується автоматизована гарт в нейтральному середовищі, термообробка за допомогою струмів високої частоти.

HARP - ПЕРЕВІРЕНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС!
цель_500х300.jpg
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Комерційний відділ:
  • +38 (057) 711-60-10
  • +38 (057) 710-11-46
  • +38 (057) 711-53-06
  • export@harp.ua

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!
f2-01.png  you_tube-01.png  tweet-01.png  vk2-01.png