ua

Індустріальна група УПЕК

Індустріальна група УПЕК - одна з найбільших в Україні приватних компаній, що займає лідируючі позиції в декількох продуктових сегментах і виробництві компонентів для найбільших конвеєрів країн Східної Європи, що об'єднує ряд провідних машинобудівних підприємств та інженерних центрів з більш ніж піввіковий історією.


Компанія заснована в 1995 році і сьогодні розвивається як клієнтоорієнтована інженерна індустріальна група.


УПЕК розробляє і виробляє підшипники і електродвигуни, електротурбокомпрессори і насоси, шліфувальні верстати з ЧПУ, трансмісії і шасі, кліматичні системи на базі повітряного циклу, причіпну сільгосптехніку, а також інші машини, обладнання, вузли та компоненти для залізничної, автомобільної, сільськогосподарської, енерго- і електромашинобудівної, оборонної, металургійної та інших галузей.


Індустріальна група тримає курс на кардинальне інженерне і виробниче переоснащення, засноване на повазі до традицій наших брендів і забезпеченні технічної спадкоємності, що випускаються.


Масштаби діяльності Індустріальної групи УПЕК зачіпають інтереси величезної кількості людей: на підприємствах компанії працює понад 8000 осіб. Робота компанії сприяє розвитку високотехнологічної індустрії, а значить, зростання всієї економіки України і благополуччя її громадян.


Індустріальна група УПЕК включає Об'єднаний інженерний центр (ОІЦ) з рядом профільних інженерних центрів і кілька провідних машинобудівних підприємств з більш ніж піввіковий історією:

Структура компанії організована по дивизиональному принципом - продукцію підприємств Індустріальної групи УПЕК на ринку представляють дивізіони, що враховують клієнтські запити і об'єднані по продуктовому принципу: агродивизион, автомобільний, залізничний, електротехнічний, верстатобудівний, дивізіон спецтехніки.УПЕК - ТРАДИЦІЇ ІНЖЕНЕРНИХ ЗНАНЬ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО КОМПАНІЮ УПЕК

cover_upec.jpg

infograf.jpg

division.png