ua

Підшипники для автомобільної промисловості HARP AUTO

перевірені РіШЕНня ДЛЯ ВАС!

Підшипники HARP AUTO мають широкий спектр застосування, як в автомобільному, так і транспортному машинобудуванні:

• Підшипники HARP AUTO для легкових автомобілів знаходять своє застосування в комплектації зчеплення, коробки передач, диференціала, заднього моста, маточин передніх і задніх коліс.

• Підшипники HARP AUTO для вантажних автомобілів, автобусів (тролейбусів) застосовуються в системах охолодження, живлення двигуна, електрообладнанні, зчепленні, коробці передач, коробці відбору потужності, провідних мостах, опорах карданних валів і рульовому управлінні.


harp-auto
  • +38 (057) 711-60-10
  • +38 (057) 710-11-46
  • +38 (057) 711-53-06
  • export@harp.ua
f2-01.png  you_tube-01.png  in-01.png
  • harp auto
  • харп авто
  • харп авто

переваги ПіДШИПНИКів HARP AUTO

Поліпшеними характеристиками ПІДШИПНИКІВ HARP AUTO ПО ДОВГОВІЧНОСТІ І НАДІЙНОСТІ:

Особлива увага приділяється якості підшипників автогрупи - продукція Харківського підшипникового заводу пройшла сертифікацію міжнародного стандарту системи менеджменту якості на відповідність ISO / TS 16949 «Особливі вимоги щодо застосування стандарту ISO 9001 діє до: 2015 в автомобільній промисловості і організаціях, які виробляють відповідні запасні частини». А також повну відповідність системі екологічного менеджменту ISO 14001 при виробництві кулькових і роликових підшипників кочення і деталей підшипників.


- Заготовки деталей підшипників (зовнішні і внутрішні кільця) виготовляються методом гарячого штампування, що в сукупності з застосуванням якісних консистентних мастил дозволяє збільшити термін служби підшипника в 2 рази.

- Підшипники HARP AUTO захищені ефективними ущільненнями, що забезпечує їх підвищену герметичність.

- Точність виготовлення робочих деталей підшипника і високоякісна сталь зі зменшеною часткою вмісту кисню забезпечує захист від шуму і вібрації, а також збільшує термін служби підшипника.

- Оптимізований радіус доріжок кочення дозволяє збільшувати динамічну вантажопідйомність підшипників і, відповідно, їх довговічність.

- Підшипники HARP AUTO проходять суперфінішне обробку всіх робочих поверхонь. Цей процес зменшує нагрів підшипників, покращує шумові і віброакустичні характеристики і збільшує їх довговічність.

K18-K19_01.jpg
застосування

ХАРП - один з найбільших постачальників підшипникової продукції на конвеєр Запорізького автомобілебудівного заводу «ЗАЗ». Однією з останніх розробок стала модернізація підшипника маточини переднього колеса 6-256907AEK12L19, що має наднадійне манжетное ущільнення і підвищений ресурс - до 600 000 км. Серійні поставки підшипника здійснюється на «ЗАЗ» з 2011 року.

K18-K19_06.jpg