ua

Корпусні підшипникові вузли HARP

НАДІЙНИЙ ПРОСТОТА

Харківський підшипниковий завод успішно виробляє підшипники UC-типу - аналоги UCF, UCP, UCFL (YAR, YET, YEL) і корпусних вузлів на їх базі. Це нове покоління підшипників, яке розроблено для застосування в посівної, ґрунтообробної та збиральної техніки таких провідних світових виробників як John Deere, Claas, Case, New Holland, Lemken та інших.

При розробці даної лінійки були враховані всі особливості конструкції сільгосптехніки провідних виробників, а також особливі умови застосування даних підшипників і вузлів. Цією лінійці продукції не страшні ні високі температури, ні екстремальні зовнішні умови, адже ці підшипники здатні працювати при підвищених навантаженнях і мають широкий спектр застосування.

таблица корпусных.jpg


корпусный_850-500_04.jpg
Коммерческий отдел:
 • +38 (057) 711-60-10
 • +38 (057) 710-11-46
 • +38 (057) 711-53-06
 • export@harp.ua
f2-01.png  you_tube-01.png  in-01.png
 • harp-agro-unit
 • харп корпусные подшипники
 • Bearing unit-12
 • Bearing unit-11
 • Bearing unit-10
 • Bearing unit-8
 • Bearing unit-7
 • Bearing unit-6
 • Bearing unit-5
 • Bearing unit-4
 • Bearing unit-3
 • Bearing unit-1
 • Bearing unit-2

ПРЕИМУЩЕСТВА КОРПУСНЫХ ПОДШИПНИКОВЫХ УЗЛОВ HARP:

Самоцентруванню ЗОВНІШНЬОГО ДІАМЕТРУ підшипників і ВНУТРІШНЬОГО ДІАМЕТРУ КОРПУСУ

Зовнішній діаметр підшипника має сферичну шлифованную поверхню, відповідну сферичному внутрішньому діаметру корпусу, що забезпечує самоустановку між контактуючими поверхнями і компенсацію зсуву вузлів.

ЗБІЛЬШЕННЯ ТЕРМІНУ СЛУЖБИ підшипникового вузла

Підшипникові вузли використовуються в жорстких умовах експлуатації, при підвищеної запиленості, проникненні бруду і вологи в підшипниковий вузол і підвищених температурах. При зазначених умовах експлуатації властивості мастила в підшипниках погіршуються в короткий проміжок часу. Тому необхідно або проводити заміну старого мастила з відповідною періодичністю (для цього підшипникові вузли з чавунними корпусами мають прес-маслянки), або використовувати сучасні многокромочние (трьох- пятікромочние) ущільнення підвищеної герметичності, які забезпечують 100% захист і перетворюють підшипниковий вузлі в закрите, не обслуговуються виріб, який не вимагає пересмазиванія.

У підшипникових вузлах HARP для цих цілей використовується ущільнення підвищеної герметичності X-SHIELD.

ЕФЕКТИВНЕ УЩІЛЬНЕННЯ підвищеною герметичністю X-SHIELD

Підшипник має ущільнення X-SHIELD, що складається з термостійкого і маслостойкостью ущільнювача виготовленого з синтетичного каучуку і сталевий захисною шайби. Ущільнення встановлюється на зовнішньому кільці і стикається під певним натягом з поверхнею бортика внутрішнього кільця. Металева захисна шайба кріпиться на бортик внутрішнього кільця. Поєднання цих двох ущільнюючих елементів забезпечує захист від попадання пилу, бруду і вологи, так само збереження змащення в підшипнику, що гарантує максимальну ефективність роботи підшипника навіть в жорстких умовах експлуатації.

ВИСОКОМІЦНИЙ ЛИТИЙ КОРПУС

Чавунний корпус являє собою нероз'ємну монолітну конструкцію, яка забезпечує максимальну стійкість при будь-яких умовах експлуатації.

Так само HARP пропонує серію корпусних підшипникових вузлів HARP Rock, з корпусами з високоміцного чавуну ВЧ50. Вузли нової лінійки оптимізовані для застосування в грунтообробної техніки провідних світових виробників. 

ПРИСТРІЙ, ЩО ВИКЛЮЧАЄ ОБЕРТАННЯ зовнішнє кільце підшипника В КОРПУСІ

На зовнішньому кільці підшипника є стопорний штифт, що забезпечує вільну самоцентруванню вузлів, а також виключає обертання зовнішнього кільця, що збільшує експлуатаційний термін служби підшипникового вузла.

ПОВНА Взаємозамінність підшипників і КОРПУСУ

Підвищена якість виготовлення підшипника і корпуса дозволяє забезпечити їх повну взаємозамінність в будь-який необхідний час експлуатації.

НЕ вимоглива до ПОСАДКОВОЇ ПОВЕРХНІ ВАЛА

Перевага использование даного виду ПІДШИПНИКІВ є НЕ висока вімоглівість при віготовленні вала. Чи не нужно ні загартування, ні полірування вала, якість поверхні такоже может буті невісокім.


корпусный_04.jpg
застосування

Надійність продукції HARP на сьогоднішній день високо оцінили провідні виробники сільгосптехніки, серед яких «Ростсельмаш» і «Гомсельмаш», «Лозівські машини» і Elvorti («Червона Зiрка»), Мінський тракторний завод і Борисовський завод агрегатів, «Бобруйскагромаш» і Бобруйський завод тракторних деталей і агрегатів.
Також підшипники і підшипникові вузли HARP широко використовуються в комбайнах, тракторах, прес-підбирачах, жатках та інших агрегатах CLAAS, John Deere, New Holland, CASE і великій кількості сільськогосподарських машин інших виробників.

Посевной комплекс Златник - Лозовские машины