ru

Сельхозмашиностроение

Розвиток сільгоспмашинобудування - найважливіший напрям промисловості. АТ «ХАРП» як усвідомлений виробник високоякісних комплектуючих, сприяє стабільному розвитку вітчизняного машинобудування, створюючи інноваційні рішення, а також використовуючи високоякісні матеріали. Широка номенклатура підшипникової продукції HARP адаптована до застосування в грунтообробної, посівної і збиральної техніки, як вітчизняних, так і провідних світових виробників.

Для виробників грунтообробної, посівної і збиральної техніки в ХАРП пропонує ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT - серію цільних, необслуговуваних (і при цьому повністю ремонтопридатність) вузлів, оптимізованих для використання в ґрунтообробної та посівної техніки з дисками різних діаметрів (культиватори, борони, розпушувачі, посівні комплекси і багато іншого).

Принцип трехбарьерной захисту застосований у всіх вузлах HARP AGRO UNIT для того що б забезпечувати надійний захист від будь-якого типу забруднень - пилу, бруду, води, а також додатковий захист від грубих домішок і витоків мастильного матеріалу з підшипників. Вузли не вимагають додаткового змащування протягом усього життєвого циклу, а також дають можливість замінити підшипник без заміни корпусу в будь-який час.


Сельхозмашиностроение
юнитдля лемкен_850-500.jpg

   
ГОТОВІ підшипниковий РІШЕННЯ

Підшипникові вузли HARP AGRO UNIT вже використовують європейські виробники дискових борін - Lemken Rubin, Great Plains, Einböck, Rabe, Quivogne, Gregoire Besson, Vogel & Noot, Köckerling, Horsch Joker, Hatzenbichler Disko, сівалок - Sunflower 9000, Salford, «Червона зірка» та інших сільгоспзнарядь.

Універсальні ступичні вузли HARP AGRO UNIT можуть використовуватися як у вітчизняній, так і в імпортної сільгосптехніки. А конкурентними перевагами продукції ХАРП як і раніше є висока якість, невибагливість і сверхзащенность робочого механізму від втручань з екстремальної середовища, в якій працює сільгосптехніка.

K18-K19_01.jpg


HARP AGRO – кращі підшипники
для ефективного землеробства

Підшипники для сільгосптехніки HARP AGRO відрізняються своєю міцністю, надійністю, зносостійкістю і герметичністю.

Висока точність розмірів і вивірені розрахункові дані дають можливість використовувати підшипники HARP AGRO в високонавантажених вузлах і механізмах сучасної сільськогосподарської техніки з надвисокими динамічними навантаженнями.

У підшипниках HARP AGRO використовується унікальне ущільнення підвищеної герметичності X-SHIELD, яке дозволяє сільгоспмашин ефективно працювати навіть в екстремально запиленому середовищі і жорстких умовах експлуатації сільгосптехніки. Крім підвищеної герметичності, вони забезпечують чудовий захист від зовнішнього механічного впливу.

Надійність підшипників HARP AGRO на сьогоднішній день високо оцінили провідні виробники сільгосптехніки СНД, серед яких «Ростсельмаш» і «Гомсельмаш», Мінський тракторний завод і Борисовський завод агрегатів, «Бобруйскагромаш» і Бобруйський завод тракторних деталей і агрегатів. Підшипники HARP AGRO широко використовуються в комбайнах, тракторах, прес-підбирачах, жатках та інших агрегатах CLAAS, John Deere, New Holland, CASE, JACOBSEN і великій кількості сільськогосподарських машин інших виробників.

корпусный_850-500_01.jpg


КОРПУСНІ ПІДШИПНИКОВІ ВУЗЛИ –  
гідна альтернатива дорогим аналогам

Вузли оптимізовані для застосування в грунтообробної, посівної і збиральної техніки таких провідних світових виробників як John Deere, Claas, Case, New Holland, Lemken та інших.

Корпусні підшипникові вузли ХАРП здатні працювати при підвищених навантаженнях, мають поліпшену захист і широкий спектр застосування. Суттєвою особливістю лінійки є повна взаємозамінність підшипника і корпуса в будь-який необхідний час експлуатації. Корпусні підшипникові вузли також укомплектовані прес-маслянками для подачі мастильного матеріалу, що забезпечує тривалий термін служби вузлів і максимальну ефективність.